Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Sułków

Sułków, małopolskie

  • 950 000 zł
  • 154 m²
  • 6 168,83 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Łanoszka

Skontaktuj się

Dom Sułków

Sułków, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

950 000 zł

154 m²

6 168,83 zł/m²

Dom Sułków

Zaktualizowane: 21 maja 2026

950 000 zł 154 m² 6 168,83 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 610 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1986

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 610 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1986

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (6 168,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 154 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1986
  •   okna: drewniane
  • Działka: 1 610 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Strojna, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: STR-DS-3074

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z lat 80-tych, położony w miejscowości Sułków, gmina Wieliczka - w spokojnej, zielonej i jednocześnie doskonale skomunikowanej lokalizacji.
Dom usytuowany jest na pięknej, widokowej działce o powierzchni 16,1 ara, o regularnym, kwadratowym kształcie (ok. 40 x 40 m) .
Teren delikatnie opada w kierunku południowo-wschodnim, co zapewnia bardzo dobre nasłonecznienie oraz atrakcyjne widoki na okolicę. (...)

Agent

Andrzej Łanoszka

512 285...

512 285 686

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Łanoszka

512 285...

512 285 686

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.