Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Sułków

Sułków, dolnośląskie

  • 125 000 zł
  • 1 049 m²
  • 119,16 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Witek

Skontaktuj się

Działka budowlana Sułków

Sułków, dolnośląskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

125 000 zł

1 049 m²

119,16 zł/m²

Działka budowlana Sułków

Zaktualizowane: 9 maja 2026

125 000 zł 1 049 m² 119,16 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 125 000 zł (119,16 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 049 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 46m; szerokość: 23m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w spokojnej miejscowości Sułów, gmina Góra. Nieruchomość usytuowana jest na uboczu wsi, bezpośrednio pod lasem, w otoczeniu pól i terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do większych miejscowości i miast.

Działka jest w pełni uzbrojona i przygotowana do rozpoczęcia budowy. (...)

Agent

Marcin Witek

71 737 33...

71 737 33 33

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Witek

71 737 33...

71 737 33 33

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Witek

Zostaw telefon, oddzwonimy