Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Sułków – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 340m2 atrakcyjnej powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na biura lub usługi w centrum Krakowa. Stanowiącej budynek komercyjny przy ul. Rakowickiej z własnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł11,50 m² 24,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia miejsce postojowe typu parklift w garażu podziemnym, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Stańczyka 8C w Bronowicach. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn Magazyny do wynajęcia: - magazyn na I piętrze o powierzchni 800 m - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - 2 windy towarowe - teren.

Szczegóły ogłoszenia

11 010 zł734,03 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiam Państwu powierzchnię magazynową na antresoli przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: obiekt zlokalizowany w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa Marcika, dobra komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hale magazynowo-produkcyjne z powierzchniami biurowymi we wschodniej części Krakowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana, ul. Majdzika

Skawina(Sułków + 21 km)

44 000 €11 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz energooszczędna hala produkcyjna w Skawinie, przy A4 (2 km). Dostępna powierzchnia to ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gołanice

Gołanice(Sułków + 25 km)

650 000 zł249 m² 2 610,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Hala magazynowa 250 m na działce 1500 m Gołanice, gm. Święciechowa Oferta na wyłączność Power Invest Na sprzedaż funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni 250 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraków

Nowa Huta,Kraków(Sułków + 15 km)

5 320 zł190 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala - Nowa Huta - 190 m na piętrze z windą towarową, - do wynajęcia również 290 m, 160 m, 60 m i więcej - murowana, - ogrzewana z przeznaczeniem na magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Kraków

Rybitwy,Kraków(Sułków + 15 km)

112 100 zł4 484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Sułków

Sułków,małopolskie

5 000 zł350 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala w Wieliczce blisko zjazdu na obwodnice. Prezentujemy Państwu halę o powierzchni 350m2, usytuowaną w spokojnym miejscu przy asfalcie. Rozkład I opis Obecnie w hali znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Sułków

Sułków,małopolskie

9 500 zł652 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia budynek użytkowy - powierzchnia całkowita 652 m2. Ogrzewany gazem, ocieplony. Działka 40 arów, ogrodzona, parking na 25 samochodów. Przydział mocy 38 kw, alarm, monitoring. Budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij